Gece / Gündüz

Crysis 2 Nasıl Kurulur?

Crysis 2 Nasıl Kurulur?

Crysis 2 Nasıl Kurulur Crysis 2 için başta indirme işlemlerine yer vermelisiniz. Oyunun son dürümü adına kurulum istenmiyor. Ancak ikinci sürümü için indirme işlemlerinden sonra cihazınıza da kurulumunu yapmalısınız. İndilen oyun adına başta çıkartma işlemlerine yer vermelisiniz. Crysis 2 nasıl kurulur konusuna bu işlemler sonra yer verilmektedir. Sıkıştırılmış olarak inen oyunun Winrar programı üzerinden çıkartma işlemlerine yer vermelisiniz. Bu program üzerinden 'buraya çıkart' sekmesine tıklamanız gerekecektir. İso olarak açılan dosyanın farklı bir program üzerinden açılması gerekmektedir. Bu program da Daemon Tool Lite olarak belirtilmelidir.

Crysis 2 Nasıl Kurulur?

Arkasından disk üzerine iki kere tıklamanız gerekiyor. Seçim için de setup.exe butonuna basmalısınız. Bu seçim sonucu yeni bir sayfa karşınıza çıkacaktır. Sayfadan ilerlemek için 'next' tuşuna tıklamanız yeterlidir. Son olarak da onay vermek için 'kabul et' butonuna tıklamalısınız. Ve tekrardan 'Next' ile ilerleyerek indirme işlemlerini tamamlayabilirsiniz. İndirme işlemleri sonucunda da kurulum adına seri numaralarını ve kopyalama işlemlerini ele almalısınız. Buradan oyun için özel talimatlar üzerinden ilerlemeniz mühimdir. Uygun olmaması durumunda oyun indirme işlemleri sonucunda kurulum hatası ile karşı karşıya kalacaksınız. Kurulum hataları da beraberinde oyunların açılmamasını sağlamaktadır. Kurulum hataları için de belli başlı talimatlar bulunmaktadır. Oyuncuların bu talimatlar üzerinden hatayı çözmeleri de mümkündür. Pek çok oyun severin ilgi duyduğu Crysis 2 için çözüm önerileri bulunmaktadır.

Crysis 2 

Crack yapma ya da dvd yüklemeleri için bu önerilerden yola çıkabilirsiniz. Resimli anlatımların da faydalı olacağı bir gerçektir. Fit ya da Torrentten için de indirme ile kurulum talimatlarının olduğunu göreceksiniz. Crysis 2 Kurulum Talimatları Nelerdir? Crysis 2 nasıl kurulur diye soracak olursanız serial numaralarına yer vermelisiniz. Başta bu numaraların doğru olarak girilmesi önemlidir. Burada temel alınan haneler ise 32LL - JGK - WG4Y - RPKC olmaktadır. Bu numaralar üzerinden kuruluma yer vermeniz gerekiyor. Kurulumdan sonra csack yapmayı da unutmamalısınız. Bunun sebebi oyunun full olması açısından önemlidir. İndirmeden sonra 'crack' klasörü üzerinden ilerlemelisiniz. Burada ki bütün dosyaların kopyalanması mühimdir. Oyunun full versiyonu için kopya işlemlerinde de sorun yaşanmamasına dikkat etmelisiniz. Kurulumdan sonra da oyun dizisini seçmelisiniz.

Seçim sonucu kurulum gerçekleşmiş olacaktır. Kurulumdan sonra oyun üzerinden aktif olabilirsiniz. Oyunun 3. versiyonu da bulunuyor. Ancak bu versiyon adına herhangi bir kurulum işlemine yer verilmiyor. Oyun adına burada önemli olan seri numaraları olmaktadır. Crysis 2 için kurulum da bu numaraların doğru olarak ifade edilmesi gerekiyor. Kurulum seri numarası için de verdiğimiz haneleri kullanmalısınız. Yükleme ile kurulum sonucunda oyun full versiyon olarak karşınıza çıkmaktadır. Bu yüzden ekstra farklı bir ayarlama yapmanıza da gerek kalmıyor. Videolu anlatımların da oyuncuların doğru talimatlar üzerinden ilerlemelerini mümkün kılmaktadır. Buradan oyun kurulumu için tüm detayları öğrenebilirsiniz. Seri numaraları ya da kopyalama seçenekleri sayesinde de kendiniz indirme ve kurulum işlemlerine yer verebilirsiniz.

Sanal Lise
Kanal hiti
19422
38 görüntüleme
95% 39,852 852
Bu yazıları da okumanızı öneriyoruz :
0 Yorum
Sen de yorum yaz

Bu yazıya henüz yorum eklenmemiş gibi görünüyor.

İlk yorumu siz yapın!

Bu kanala ait diğer yazılar